2020.11.10. Megújította együttműködését a Miskolci Egyetem és a BOKIK

2020. december 14., 12:05
A Miskolci Egyem és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara (BOKIK) 2017.-ben kötött együttműködési megállapodást, amely kiterjedt mind az oktatásfejlesztés, mind a vállalati kapcsolatos és közös fejlesztési projektek indítására.

Az intézmények vezetői áttekintve az elmúlt évek együttműködési irányait, döntöttek a továbbfejlesztés kérdésében és ennek keretei között megújították, átformálták a korábbi megállapodást. A Miskolci Egyetem és a BOKIK mint stratégiai partnerek együttműködésükkel támogatni kívánják a megye gazdasági fejlesztését, és versenyképességének növelését.