Labortúra a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferencia keretein belül

2018. április 18., 09:05
2018. MÁJUS 24. 12:30-13:45
Ezúton szeretettel meghívjuk a Magyar Hegesztési Egyesület, a Magyar Hegesztéstechnikai és Anyagvizsgálati Egyesülés, a Magyar Anyagvizsgálók Egyesülete, a Magyar Roncsolásmentes Vizsgálati Szövetség és a Miskolci Egyetem partnerségével megrendezésre kerülő 29. NEMZETKÖZI HEGESZTÉSI KONFERENCIA fakultatív programjára, amely a 4. Kiválósági Központ, 1. Tudományos Műhelyének megrendezésében „Labortúra” néven kap helyet a programban.

LABORTÚRA A 29. NEMZETKÖZI HEGESZTÉSI KONFERENCIA KERETEIN BELÜL

2018. MÁJUS 24. 12:30-13:45

PROGRAM:

12:30 - 12:55 HEGESZTÉSTECHNOLÓGIAI LABORATÓRIUM

12:55 - 13:20 KOMPLEX MECHANIKAI ANYAGVIZSGÁLÓ LABORATÓRIUM

13:20 - 13:45 TERMO-MECHANIKAI FIZIKAI SZIMULÁCIÓS LABORATÓRIUM

A „Labortúra” előzetes regisztrációhoz kötött, részvételi szándékukat kérem, hogy a konferenciára történő jelentkezéssel egy időben adják meg.

Reméljük élnek e lehetőséggel, s viszontlátjuk Önöket rendezvényünkön.