2019. július 25. Az ITM munkatársai látogatást tettek Egyetemünkön

2019. november 12., 08:50

Dr. Horváth Zita helyettes államtitkár kezdeményezésére, egyetemünkre látogatott az ITM három vezető munkatársa, akik az ITM által kidolgozásra kerülő klaszterfejlesztési stratégián dolgoznak. Kérésüknek megfelelően a megbeszélésen részt vettek a Nordlog Logisztikai Klaszter, a NOHAC Autóipari Klaszter, az Észak-magyarországi Informatikai Klaszter, valamint a HUNSPACE Ügyipari Klaszter vezető munkatársai. A megbeszélésen áttekintésre került az új stratégia fő gondolatmenete és a működő klaszterek eddigi gyakorlatának tapasztalatai.