2019. július 10. Látogatást tett Egyetemünkön az Audi Hungaria Kft. kutatásfejlesztési területének vezetője

2019. november 12., 08:40

Látogatást tett egyetemünkön Németh Katalin, az Audi Hungaria Kft. kutatásfejlesztési területének vezetője. A látogatás alkalmával bemutatásra került a Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai, valamint Műszaki Anyagtudományi Kara. Németh Katalin ismertette az Audinál korábban kialakított egyablakos ügyfélfogadási rendszert. A felek áttekintették az Audi és a Miskolci Egyetem közötti tevékenységek eddigi adminisztrációs hátterét és folyamatát, valamint megállapodtak abban, hogy mindkét fél törekedni fog a nagyobb arányú kutatásfejlesztési együttműködésre.