2019. július 04. Szakmai látogatás a Pécsi Tudományegyetemen

2019. november 12., 08:40

A Tudásvagyon Hasznosítás Igazgatóság vezetője és munkatársa szakmai látogatást tett a Pécsi Tudományegyetem hasonló tevékenységet folytató szervezeténél. A látogatás kapcsán megerősítésre került a korábbi együttműködés szándéka. Áttekintésre került a Pécsi Tudományegyetemen és a Miskolci Egyetemen alkalmazott gyakorlatok témaköre, különös tekintettel a szellemi termékek kezelésére vonatkozó szabadalmi és értékesítési eljárásokra. A beszélgetés során több alkalmazott iratmintát is kicseréltek a résztvevők, megállapodva a további kapcsolattartásban és szakmai tapasztalatcserében.