2019. június 18. Látogatás a TS Hungaria Kft.-nél

2019. november 12., 08:30

A Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Karának vezetői a Tudásvagyon Hasznosítás Igazgatóság vezető munkatársaival együtt bemutatkozó látogatást tettek a TS Hungaria Kft.-nél, összhangban a rövid idővel ezelőtt aláírt stratégiai együttműködési megállapodással. A találkozón a kar vezetői bemutatták a kutatási témaköröket, a rendelkezésre álló laboratóriumi és eszközkapacitásokat. A látogatás egy rövid üzemlátogatással zárult, ahol a TS Hungaria Kft. munkatársai bemutatták a vállalat tevékenységét, termékeit, és technológiai folyamatait.