Meghívó az "ANYAGVÁLASZTÁS A GYAKORLATBAN" című rendezvényre

2017. november 29., 10:15
Ezúton szeretettel meghívjuk a Miskolci Egyetem Anyagszerkezettani és Anyagtechnológiai Intézetének Anyagválasztás a gyakorlatban című rendezvényére, ahol az anyagvizsgáló labor által meghatározott mérőszámok egyik alkalmazási lehetőségét mutatjuk be, számítógéppel támogatott anyagválasztás formájában.
Meghívó az "ANYAGVÁLASZTÁS A GYAKORLATBAN" című rendezvényre

IDŐPONT ÉS HELYSZÍN: 2017. december 1. Miskolci Egyetem, C/2. épület 4. hajó, 204. terem
PROGRAM:
16:00 - 16:10 Köszöntő
16:10 - 17:00 Anyagvizsgálati mérőszámok jelentősége
17:00 - 19:00 Számítógépes anyagválasztás a „CES” segítségével

Korunk mérnökei több, mint 10.000 különböző anyagminőség közül választhatnak egy-egy új termék kialakítása, vagy egy meglévő termék fejlesztése során. A korszerű számítógépes anyag adatbázis, a Cambridge Engineering Selector, felhasználóbarát felületen leegyszerűsíti a mérnök feladatát és szelekciós kártyák, valamint tulajdonságkritériumok segítségével támogatja a megfelelő anyagok köréből a kiváló megválasztását.

Reméljük élnek e lehetőséggel, s viszontlátjuk Önöket rendezvényünkön.