Meghívó az Anton PaaR TriTec Road Show 2017 c. rendezvényre

2017. november 14., 13:35
Ezúton szeretettel meghívjuk az Anton Paar és a Miskolci Egyetem Anyagszerkezettani és Anyagtchnológiai Intézetének közös szervezésében megrendezésre kerülő „TriTec” elnevezésű workshop-ra, amelyre a tribológia különböző területein kutató szakembereket várjuk, több korszerű berendezés bemutatójával. A további, komplex anyagjellemzőket szolgáltató vizsgálatok iránt érdeklődők a műszerezett keménységmérés lehetőségeivel is megismerkedhetnek.

IDŐPONT ÉS HELYSZÍN: 2017. október 9. Miskolci Egyetem, A/4. földszint 44.

PROGRAM:

10:30 - 10:40                         Köszöntő

10:45 - 11:15                         Nanoindentation alapjai, alkalmazási területei

11:45 - 12:15                         Karcolásos és tribológiai vizsgálatok

12:30 - 13:15                         Büféebéd

13:10 - 15:00                         Gyakorlati bemutató különböző műszerekkel

15:00 - 16:00                         Tesztek hozott mintával

2017. során Európa több nagy városát körbejárja a cég bemutató busza, mely 2017. október 9-én Magyarországon tartózkodik, így lehetővé tudjuk tenni, hogy a terület iránt érdeklődő szakemberek egy szemináriummal egybekötött workshop keretében megismerjék használat közben is e technikákat, kiegészülve az Intézetben elérhető infrastruktúrával.

Reméljük élnek e lehetőséggel, s viszontlátjuk Önöket rendezvényünkön.