Egyetemi tudás- és technológia transzfer – tanácsadás - vállalati szolgáltatási portfolió bővítése 2

2017. szeptember 18., 08:35
A Miskolci Egyetem összhangban intézményfejlesztési stratégiájával, növelni kívánja a tudás- és technológia transzfer szolgáltatásait igénybe vevő mikro-, kis-, és közepes vállalatok számát.

Ennek érdekében szerveztük az „Egyetemi tudás- és technológia transzfer – tanácsadás - vállalati szolgáltatási portfolió bővítése” című előadássorozatunkat 2017. május 23-án, ahol a Miskolci Egyetem vezetői és szakemberei mellett a Google, valamint a  Kereskedelmi és Iparkamara szakértői tartottak előadást.