A Miskolci Egyetem kutatási eredményeit és kutatás-fejlesztési irányait bemutató előadás

2018. július 17., 09:00

Második alkalommal került megrendezésre 2018. május 18.-án a Miskolci Egyetem kutatási eredményeit és kutatás-fejlesztési irányait bemutató előadás, melyen nagyszámú hallgatóság vett részt. A bemutatón dr. Nyiry Attila ismertette a Miskolci Egyetem kutatási eredményeit, kitérve az Intézményi Fejlesztési Stratégiában megfogalmazott irányokra, a világ technológiai trendjeinek és az Egyetem stratégiai kutatási területeinek összehasonlítására. Az előadást a Fizika Tanszéken tartott, modern vizsgáló berendezéseket bemutató esemény követte.