A Miskolci Egyetem kutatási eredményeinek – és az alkalmazott modern technológiák bemutatása

2017. szeptember 18., 08:25
A Miskolci Egyetem kutatási eredményeinek – és az alkalmazott modern technológiák bemutatásának céljával szerveztünk bemutató előadást, és szakmai rendezvényt az érdeklődők számára 2017. május 19-én.

A rendezvény kifejezetten a nem oktató-kutató valamint hallgató munkatársak részére került meghirdetésre. A Miskolci Egyetem kutatási eredményeinek bemutatása mellett a legkorszerűbb technológiai színvonalat képviselő 3D nyomtatási technológia is bemutatásra került.