Tájékoztató rendezvény a NOHAC Autóipari Klaszterrel való együttműködés keretében

2018. július 17., 08:55

A NOHAC Autóipari Klaszterrel való együttműködés keretében került megrendezésre a vállalati tanácsadáshoz köthető tájékoztató rendezvény 2018. március 28.-án, a MAB miskolci székházában. A megbeszélésen Roppantó Róbert által ismertetésre kerültek a Miskolci Egyetem technológia transzfer tevékenységének keretei, az egyetemi szolgáltatások. Ezt követően dr. Bolló Betti ismertette előadásában a Nemzetközi Jármű- és Autóipari Konferencia (VAE 2018) lehetőségeit, a részvétel feltételeit.